Nasze usługi

Wybierz usługę
  • Prowadzimy sprawy klientów biznesowych oraz indywidualnych w sporach sądowych oraz pozasądowych. Zakres usług obejmuje kompleksową obsługę w różnego typu sprawach cywilnych, m.in. dotyczących roszczeń finansowych, własnościowych, ochrony dóbr osobistych i innych. Staramy się dopasować do potrzeb każdego Klienta, poszukać indywidualnego rozwiązania, tak, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel.

  • Kompleksowa, fachowa i sprawna obsługa Klienta biznesowego to priorytet dla Kancelarii. Dlatego ważne jest dla nas, aby każdy przedsiębiorca powierzając nam swoje sprawy czuł, że znalazł solidnego partnera do współpracy. Oferujemy przedsiębiorcom pełną pomoc przy wszelkich działaniach związanych z prowadzeniem biznesu, od bieżącej obsługi prawnej po reprezentację przed sądami.

  • Specjalizujemy się w prawie autorskim i własności intelektualnej. Adwokat Maciej Wróbel od lat pogłębia swoje doświadczenie w tej niezmiernie ważnej dziedzinie prawa dla kreatywnego i nowoczesnego społeczeństwa. Jest autorem publikacji naukowych w prestiżowych czasopismach oraz doktorantem w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego na UAM w Poznaniu, gdzie przedmiotem jego badań naukowych jest właśnie prawo autorskie. Niezależnie od tego, czy jesteś Klientem biznesowym, czy indywidualnym, jeżeli potrzebujesz pomocy w prawie autorskim, chętnie pomożemy.

  • Sprawy rodzinne, spadki, rozwody to codzienne sytuacje życiowe, które dotyczą każdego z nas. Jesteśmy po to, aby pomóc przez nie przejść zapewniając profesjonalną i dopasowaną obsługę przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Z pomocą Kancelarii na pewno będzie to łatwiejsze.

    Zawiłość przepisów sprawia, że czasami może być potrzebna pomoc Kancelarii w sprawach karnych czy karnoskarbowych. Pomożemy w prowadzeniu takiej sprawy, spełniając oczekiwania Klienta.

wróć
Za cel stawiamy sobie kompleksową obsługę naszego Klienta.

Klienci biznesowi

Pomagamy Klientom biznesowym w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Pomoc obejmuje zarówno bieżącą obsługę prawną, jak i reprezentację przed wszelkimi sądami i organami państwowymi. Prowadzenie biznesu to w końcu również profesjonalna i solidna pomoc prawna otwarta na nowe rozwiązania dla dobra Klienta.

Klienci indywidualni

Równie ważny jest dla nas Klient indywidualny, dla którego często pierwszy i jedyny kontakt z sądem jest stresujący. Naszą rolą jest wytłumaczenie skomplikowanej procedury i pomoc przy rozwiązaniu problemu.